11 września 2013 0 min to read

KREATOR

Category : Lumpeksy, Stare Miasto

Adres: Ul.Tęczowa, Wrocław

Ubrania posegregowane rodzajami, co ułatwia proces szperania. Towar dokładany jest codziennie, tylko dostawa butów jest przypisana na czwartki, ale ich ceny są czasem za wysokie.

Czynne:

Sklep czynny również w niedzielę.

Leave a comment

6 komentarzy

 • avatar image
  Replyneicaroline 6 lutego 2014

  Teczowa ile?

 • avatar image
  Replystała klientka 6 lutego 2014

  super ciuchy,porzadek na sklepie,codziennie nowa dostawa,buty i odziez znanych markowych firm,swietna obsługa i miła atmosfera

 • avatar image
  Replywrocławianka 24 lutego 2014

  Czy ktoś orientuje się gdzie jeszcze we Wrocławiu są lumpkesy tego samego właściciela? Podobno gdzież na Psim Polu i na Bialowieskiej? Ten na Tęczowej jest ok. Buty czasem za wysoko wycenione i niektóre ciuchy za długo zalegają na sklepie co robi się nudne. Poza tym Panie sprzedające mają swoich "ulubionych klientów", którym odkładają ciuchy

 • avatar image
  Replyjaaga 6 maja 2014

  Sklep super, dziewczyny tam sprzedające sympatyczne i chętne do pomocy i doradzania, łatwo szuka się w tej uporządkowanej przestrzeni. Powinien właściciel częściej przeceniać ciuchy zalegające wieszaki, to by spowodowało większy ruch i obrót.

 • avatar image
  Replylumpexiara 4 grudnia 2014

  na Białowieskiej- ten poarańczowy blok z asymetrycznymi oknami na ul. legnickiej- kreator jest po drugiej stronie :)

 • avatar image
  ReplyLumpeksiara 5 lipca 2016

  KREATOR na Psim Polu dokładniej mieści się na SOŁTYSOWICACH ul. Poprzeczna 35 bodajże. Jest to na terenie dawnego młynu Sułkowice.

Newsletter subscribe